Eglo Rovito-Z Plafond

Bedste pris
Stabil pris
471kr
999 krSPAR 53%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Eglo Rovito-Z smart LED plafond kombinerer moderne teknologi med stilrent design. Den sorte lampe understøtter Zigbee styring og kan tilpasses i farvetemperatur fra 2700K til 6500K via en app. Forvandl dit rum med tusindvis af farvekombinationer og nyd en personlig belysningsoplevelse hver dag.

Eglo Rovito-Z Plafond koster lige nu 471 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 471 kr (16. april 2026) og 471 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Rovito plafond, sort, Ø42 cm
471 kr
+ 35 kr fragt
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Rovito plafond, sort, Ø42 cm
541 kr
+ 35 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Rovito plafond, sort, Ø42 cm
541 kr
+ 35 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Rovito plafond, sort, Ø42 cm
591 kr
+ 35 kr fragt
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Rovito-z Plafond Lampe
920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Rovito-Z loftslampe sort Ø42 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
927 kr
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO ROVITO-Z SMART loftlampe, Ø420 mm, sort
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
EGLO ROVITO Zigbee Slim LED Plafond Lampe 16,5W, Ø420 i RGB+CCT Sort
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Elektronik