Eglo Rovito-z Led Panel

Eglo Rovito-z Led Panel er et smart LED panel i sort, der kan styres via Zigbee og app. Panelet giver mulighed for at justere lyset fra 2700K til 6500K, vælge mellem 50.000 hvide nuancer og op til 16 millioner farver. Ideel til dig, der ønsker fleksibel og stemningsfuld belysning i hjemmet.

Eglo Rovito-z Led Panel koster lige nu 529 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 509 kr (09. maj 2026) og 529 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Rovito panel, sort, 29x29 cm
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Rovito panel, sort, 29x29 cm
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Rovito-z Led Panel
540 kr
+ 40 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel sort M/FARVER OG TUNABLE WHITE
543 kr
+ 39 kr fragt
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Rovito-Z loftslampe sort 29,5x29,5 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Rovito panel, sort, 29x29 cm
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Rovito panel, sort, 29x29 cm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo