Eglo Rovito-z Led Panel

Eglo Rovito-z Led Panel er et smart LED panel i hvid med dimensioner på 42x42 cm. Panelet kan styres via Zigbee og Bluetooth, og giver mulighed for at vælge mellem 16 millioner farver samt tunable white fra 2700K til 6500K. Lyset kan tilpasses via app, hvilket gør det velegnet til moderne hjem, hvor fleksibel belysning ønskes. Panelet har indirekte belysning bag rammen og leverer både funktionelt og stemningsfuldt lys.

Eglo Rovito-z Led Panel koster lige nu 699 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (18. juni 2026) og 699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Rovito-z Led Panel
740 kr
+ 40 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 42x42 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo