Eglo Rovito-z Led Panel

Eglo Rovito-z Led Panel er et smart LED panel i hvid med Zigbee-styring. Panelet måler 29,5x29,5 cm og tilbyder både RGB-farver og Tunable White, så du kan vælge mellem 16 millioner farver og justere lyset fra 2700K til 6500K. Lyset styres nemt via app, hvilket gør det ideelt til moderne hjem, hvor fleksibel belysning ønskes. Panelet har også indirekte belysning bag rammen.

Eglo Rovito-z Led Panel koster lige nu 550 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 509 kr (09. maj 2026) og 550 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 550 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Rovito-z Led Panel
550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
623 kr
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo