Eglo Parrapos-Z loftlampe

Eglo Parrapos-Z loftlampe kombinerer moderne teknologi og stilrent design. Med Zigbee-styring kan du tilpasse belysningen efter behov. Den er udstyret med tre sorte stålhuse med LEDs, der sikrer et justerbart og behageligt lys i hjemmet.

Eglo Parrapos-Z loftlampe koster lige nu 789 kr. En stigning på 31,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (14. april 2026) og 819 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Parrapos loftlampe, 54 cm
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z PARRAPOS SMART loftlampe sort M/TUNABLE WHITE
818 kr
+ 39 kr fragt
Total: 857 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Parrapos loftlampe, 54 cm
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Parrapos loftlampe, 54 cm
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Paranday-z Loftlampe Cirkler Sort 54,5x44,5
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Paranday-Z loftslampe m/cirkler sort 54,5x44,5 TW Zigbee, Bluetooth
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Parrapos loftlampe, 54 cm
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag