Eglo Parrapos-Z Loftlampe

4.0 (5 anmeldelser)

Eglo Parrapos-Z er en smart LED loftlampe designet til moderne hjem. Med Zigbee-kompatibilitet og justerbar farvetemperatur fra 3000 til 6500K, kan du skabe den perfekte stemning i ethvert rum. De fire sorte, runde stålhuse giver et stilfuldt udseende, mens dæmpningsfunktionen gør det nemt at tilpasse lyset efter behov.

Eglo Parrapos-Z Loftlampe koster lige nu 909 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 860 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 860 kr (31. marts 2026) og 1.098 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 909 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Parrapos loftlampe, 61 cm
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z PARRAPOS SMART loftlampe sort M/TUNABLE WHITE
958 kr
+ 39 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Parrapos loftlampe, 61 cm
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Parrapos loftlampe, 61 cm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Parrapos loftlampe, 61 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Paranday-z Loftlampe
1.470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Paranday-Z loftslampe m/cirkler sort 61,5x45 TW Zigbee, Bluetooth
1.488 kr
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag