Eglo Park 4

3.9 (46 anmeldelser)

Eglo Park 4 er en praktisk udendørs søjle udført i holdbart sort stål, der tilbyder fire stikkontakter. Perfekt til havebrug, når du har brug for strøm til lyskæder, haveredskaber eller elektriske grill. Med sin IP44-klassificering er den modstandsdygtig over for vejrpåvirkninger, hvilket gør den ideel til udendørs installationer.

Eglo Park 4 koster lige nu 408 kr. En stigning på 27,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 320 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 320 kr (23. juni 2026) og 503 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 408 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO PARK 4 stolpe med stikudtag, sort
408 kr
+ 39 kr fragt
Total: 447 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo udendørs søjle med 4 stik
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo udendørs søjle med 4 stik
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo udendørs søjle med 4 stik
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Park 4 stik sjle 4L, sort
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo udendørs søjle med 4 stik
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
EGLO PARK-4 Stikkontakt Stander 4 x 230V Udtag, m/Jord, IP44 Sort
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.9%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Stikdåser