EGLO Monterolo-Z Udendørs Kuglelampe

Bedste pris
Faldet 4.8%
788kr
1.656 krSPAR 52%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

EGLO Monterolo-Z udendørs kuglelampe kombinerer stil og teknologi. Med en diameter på 50 cm, justerbare lysfarver via Zigbee og dæmpningsmuligheder, kan du skabe den perfekte atmosfære i din have. Den smarte styring giver dig fleksibilitet til at tilpasse belysningen efter dit behov.

EGLO Monterolo-Z Udendørs Kuglelampe koster lige nu 788 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.046 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (25. juli 2026) og 1.046 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 788 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z MONTEROLO SMART udendørs kugle hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
788 kr
+ 39 kr fragt
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Monterolo-z Udendørs Bedlampe
1.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Monterolo-Z udendørs globus hvid Ø50 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.656 kr
Total: 1.656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.8%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Havelamper