Eglo Monterolo-Z

1.0 (1 anmeldelse)

Eglo Monterolo-Z er en stilfuld udendørs kuglelampe, der kombinerer moderne design med smart teknologi. Denne lampe har en diameter på 39 cm og er fremstillet i hvid plast. Med Zigbee styring kan du nemt justere lysstyrken og farvetemperaturen fra 2700-6500 kelvin. Den er ideel til at skabe en hyggelig atmosfære i din have eller på din terrasse.

Eglo Monterolo-Z koster lige nu 949 kr. En stigning på 21,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (31. marts 2026) og 949 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Monterolo udendørs kugle, Ø39 cm
949 kr
+ 40 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z MONTEROLO SMART udendørs kugle hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Monterolo udendørs kugle, Ø39 cm
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Monterolo-z Udendørs Bedlampe
1.140 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Monterolo-Z udendørs globus hvid Ø39 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.143 kr
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Monterolo udendørs kugle, Ø39 cm
1.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Monterolo udendørs kugle, Ø39 cm
1.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.7%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Havelamper
finish: White
type: Gulv