EGLO MARGHERA-Z Loftlampe

Bedste pris
Stabil pris
1.675kr
2.749 krSPAR 39%
hos DetLED.dk
På lagerFri fragtLaveste

EGLO MARGHERA-Z loftlampen kombinerer moderne design med avanceret belysningsteknologi. Med en diameter på 60 cm tilbyder den justerbar RGB- og hvidbelysning fra 2700 til 6500K. Den kan nemt styres via en fjernbetjening, hvilket gør den ideel til enhver stue eller kontor, hvor stemningsfuld og funktionel belysning er ønsket.

EGLO MARGHERA-Z Loftlampe koster lige nu 1.675 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.675 kr (16. april 2026) og 1.675 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.675 kr hos DetLED.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Outlet: EGLO MARGHERA Zigbee LED Loftlampe 26W, Ø600 i RGB+CCT Sort/Hvid
1.675 kr
+ fri fragt
Total: 1.675 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Marghera-z Plafond Lampe
2.460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Marghera-Z loftslampe sort Ø60 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
2.555 kr
Total: 2.555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z MARGHERA SMART loftlampe sort/hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
2.749 kr
+ fri fragt
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Belysning