EGLO Lobinero-Z Pendel

EGLO Lobinero-Z Smart Pendel kombinerer stil og avanceret teknologi i én lampe. Med Mulighed for justerbar farvetemperatur fra 3000 til 6500 kelvin og dæmpbart lys, passer den perfekt til ethvert rum. Styr lyset nemt via Zigbee og skab den ønskede atmosfære med et enkelt klik.

EGLO Lobinero-Z Pendel koster lige nu 2.040 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.030 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.030 kr (16. april 2026) og 2.040 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.040 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Lobinero-z Pendel Lampe
2.040 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Lobinero-Z pendel sort Ø57 TW Zigbee, Bluetooth
2.118 kr
Total: 2.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z LOBINERO SMART pendel sort M/TUNABLE WHITE
2.129 kr
+ fri fragt
Total: 2.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Outlet: EGLO LOBINERO Zigbee LED Pendel, 43W, Ø580 i CCT Sort
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Belysning