Eglo Herrora-Z Loftlampe

Bedste pris
Stabil pris
521kr
979 krSPAR 47%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Eglo Herrora-Z loftlampe kombinerer stilfuldt design med smart teknologi. Juster lysstyrken mellem 2700K og 6500K for at skabe den perfekte atmosfære i ethvert rum. Med nem app-styring eller stemmekontrol passer denne lampe til moderne hjem, der ønsker fleksibel belysning.

Eglo Herrora-Z Loftlampe koster lige nu 521 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 521 kr (17. april 2026) og 521 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
EGLO Herrora-Z Loft 1200x300 4500lm 2700-6500k Hvid Loftlampe 99549
521 kr
+ 49 kr fragt
Total: 570 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Herrora panel, 120x300 cm
589 kr
+ 40 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Herrora panel, 120x300 cm
629 kr
+ 40 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z HERRORA SMART loftlampe hvid M/TUNABLE WHITE
786 kr
+ 39 kr fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Herrora-z Led Panel
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Herrora panel, 120x300 cm
949 kr
+ 40 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Herrora panel, 120x300 cm
969 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 120x30 TW Zigbee, Bluetooth
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag