Eglo Herrora-Z LED Panel

Eglo Herrora-Z LED panelet bringer moderne belysning til dit hjem med smart Zigbee-styring. Juster lysstyrken fra 2700K til 6500K via app, og opnå den perfekte atmosfære i dit rum. Det diskrete hvide design passer harmonisk ind i enhver indretning og sikrer komfortabelt lys i alle situationer.

Eglo Herrora-Z LED Panel koster lige nu 459 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (09. maj 2026) og 539 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Herrora panel, 45x45 cm
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Herrora panel, 45x45 cm
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Herrora panel, 45x45 cm
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z HERRORA SMART loftlampe hvid M/TUNABLE WHITE
587 kr
+ 39 kr fragt
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Herrora panel, 45x45 cm
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 45x45 TW Zigbee, Bluetooth
769 kr
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Herrora-z Led Panel
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag