Eglo Herrora-Z

5.0 (5 anmeldelser)

Eglo Herrora-Z er et smart LED panel, der kombinerer elegant design med moderne teknologi. Med Zigbee styring kan du nemt tilpasse belysningen fra 2700K til 6500K for den perfekte atmosfære. Det hvide panel passer perfekt ind i ethvert rum, og giver dig fuld kontrol over lysets styrke og tone via en app.

Eglo Herrora-Z koster lige nu 639 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 594 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 594 kr (17. april 2026) og 639 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
639 kr
+ 40 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
679 kr
+ 40 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
769 kr
+ 40 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
839 kr
+ 40 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Herrora-z Led Panel
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z HERRORA SMART loftlampe hvid M/TUNABLE WHITE
895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 TW Zigbee, Bluetooth
904 kr
Total: 904 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag
pæretype: LED