Eglo Fueva-Z Loftlampe

Eglo Fueva-Z loftlampen kombinerer moderne design med smart belysning. Med indbygget LED og Zigbee-kompatibilitet kan lyset styres og dæmpes efter behov via fjernbetjening eller app. Dens IP44-klassificering gør den velegnet til badeværelser, hvor den giver et klart lys fra 2700 til 6500 Kelvin, ideelt til forskellige aktiviteter.

Eglo Fueva-Z Loftlampe koster lige nu 348 kr. En stigning på 18,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 293 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 293 kr (01. maj 2026) og 348 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 348 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z FUEVA SMART loftlampe hvid M/TUNABLE WHITE
348 kr
+ 39 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, hvid, 28x28 cm
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, hvid, 28x28 cm
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Fueva-z Led Panel
380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Fueva-Z loftslampe hvid 28,5x28,5 TW Zigbee, Bluetooth
455 kr
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, hvid, 28x28 cm
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Outlet: EGLO FUEVA Zigbee LED Loftlampe 285x285, 19,5W i 2700K-6500K, IP44 Hvid
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 13 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, hvid, 28x28 cm
715 kr
+ 39 kr fragt
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning