Eglo Fueva-Z

Eglo Fueva-Z er en moderne loftlampe designet til badeværelser med sin IP44 klassificering. Den har en justerbar lysstyrke fra 2500 lumen og farvetemperatur fra 2700 til 6500 Kelvin, hvilket sikrer den rette belysning til enhver anledning. Med Zigbee-kompatibilitet kan du styre lampen trådløst for en fleksibel belysningsoplevelse.

Eglo Fueva-Z koster lige nu 417 kr. En stigning på 39,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (14. april 2026) og 417 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 417 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Fueva Bath plafond, hvid, Ø28,5 cm
417 kr
+ 35 kr fragt
Total: 452 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Fueva Bath plafond, hvid, Ø28,5 cm
419 kr
+ 35 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z FUEVA SMART loftlampe hvid M/TUNABLE WHITE
453 kr
+ 39 kr fragt
Total: 492 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Fueva-z Plafond Lampe
470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Fueva Bath plafond, hvid, Ø28,5 cm
479 kr
+ 35 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Fueva-Z Smart loftslampe Ø28,5 cm Tunable White
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Fueva Bath plafond, hvid, Ø28,5 cm
579 kr
+ 35 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Outlet: EGLO FUEVA Zigbee LED Plafond 19,5W, Ø285 i 2700K-6500K, IP44 Hvid
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning