Eglo Andreas-Z Langbordspendel

Eglo Andreas-Z langbordspendel kombinerer moderne smart teknologi med elegant design. Denne lampe er en del af Connect Z serien og kan styres via Zigbee. Med en indbyggede LED-profil i hvidt plast, tilbyder den justerbar belysning fra varmt til neutralt lys, ideelt til ethvert rum.

Eglo Andreas-Z Langbordspendel koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 55,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (30. juni 2026) og 1.399 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Andreas langborsdpendel, grå
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Andreas langborsdpendel, grå
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Andreas langborsdpendel, grå
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z ANDREAS-Z SMART langbordspendel grå M/FARVER OG TUNABLE WHITE
1.548 kr
+ fri fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Andreas langbordpendel
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Andreas-z Langbordspendel
1.820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Andreas-Z langbordspendel grå L117 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.996 kr
Total: 1.996 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag