Eglo Andabaia-Z Pendel

Eglo Andabaia-Z pendel er en stilfuld smart lampe med justerbart CCT-lys fra 3000K til 6500K, perfekt til at skabe den rette stemning i dit hjem. Den kan styres via zigbee-teknologi, fjernbetjening eller stemmestyring, og passer ideelt over det runde spisebord.

Eglo Andabaia-Z Pendel koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (04. juni 2026) og 1.399 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Andabadia pendel
1.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Andabadia pendel
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Andabadia pendel
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Andabaia-z Pendel Loftlampe
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Andabadia pendel
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Andabaia-Z pendel sort TW Zigbee, Bluetooth
1.710 kr
Total: 1.710 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z ANDABAIA SMART pendel sort M/TUNABLE WHITE
1.712 kr
+ fri fragt
Total: 1.712 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag
monteringstype: Hængelampe
pæretype: LED