EGLO Alamonte 3

EGLO Alamonte 3 udendørs standerlampe kombinerer et stilfuldt kubeformet design i sort metal med glasruder. Perfekt til at oplyse haven eller indkørslen med sin E27 fatning og IP44 klassificering, der sikrer beskyttelse mod fugt og støv.

EGLO Alamonte 3 koster lige nu 573 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 535 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 535 kr (07. juli 2026) og 573 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 573 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
EGLO Alamonte Ude Stander E27 Ip44 H450 Sort Udendørslampe 900138
573 kr
+ 49 kr fragt
Total: 622 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO ALAMONTE 3 pullertlampe, sort
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Alamonte 3 Bedlampe
710 kr
+ 40 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo ALAMONTE 3 OUTDOOR STAND Sort H450
735 kr
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Havelamper