Edma Skiferslagsaks 330 Pro

Bedste pris
Faldet 23.7%
719kr
1.534 krSPAR 53%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Edma Skiferslagsaks 330 Pro er det ideelle værktøj til præcis klipning af naturskifer og fibercement. Med en robust konstruktion sikrer denne slagsaks en præcis snitlængde på op til 250 mm og en skarp klipning. Perfekt til professionelle håndværkere, der kræver høj præcision og effektivitet i arbejdet.

Edma Skiferslagsaks 330 Pro koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 965 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (22. juli 2026) og 965 kr (20. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Edma skifer slagssaks 330 pro
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Edma skifer slagssaks 330 pro
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Edma skifer slagssaks 330 pro
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Edma skifer slagssaks 330 pro
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Edma skifer slagssaks 330 pro
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Edma skifer slagssaks 330 pro
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Skiferskrer / skiferslagsaks 210mm, Edma 330
965 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.004 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Edma skifer slagsaks 330pro matcoup
1.000 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
EDMA 330 Skifersaks 210 mm. Pro MAT Coup 330
1.534 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.613 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 23.7%

Specifikationer

Mærke: Edma
Kategori: Arbejdssakse