Ecovacs Deebot N20 Plus

4.3 (143 anmeldelser)
Ecovacs Deebot N20 Plus
Bedste pris
Faldet 3.3%
1.948kr
3.039 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Ecovacs Deebot N20 Plus er din intelligente rengøringspartner, der ubesværet holder dit hjem rent. Med en støvkapacitet på 0,4 L og automatisk tømnestation, sikrer den effektiv rengøring i op til 170 minutter. Dens stilrene design passer perfekt ind i ethvert hjem.

Ecovacs Deebot N20 Plus koster lige nu 1.948 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.014 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.948 kr (16. juli 2026) og 2.014 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.948 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ecovacs Deebot N20 Plus Robotstøvsuger 0,4 L Hvid
1.948 kr
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Ecovacs Deebot N20 Plus 0,4 L Poseløs Hvid
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Ecovacs Deebot N20 Plus robotstøvsuger
2.949 kr
Total: 2.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Ecovacs Deebot N20 Plus Robotstøvsuger : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ecovacs Deebot N20 Plus 0,4L Hvid
3.039 kr
+ fri fragt
Total: 3.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.3%

Specifikationer

Kategori: Vand- og støvsugere