EcoFlow RIVER 3

EcoFlow RIVER 3 er en kompakt og transportabel strømstation designet til at levere pålidelig strøm, uanset hvor du befinder dig. Med en kapacitet på 245Wh og 300W kontinuerlig effekt (op til 600W med X-Boost) kan den forsyne dine enheder under camping og andre udendørs aktiviteter. Den indbyggede 20ms UPS holder dine essentielle apparater kørende problemfrit ved uventede strømafbrydelser, så du kan fokusere på det der betyder mest.

EcoFlow RIVER 3 koster lige nu 1.848 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (13. juni 2026) og 1.848 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.848 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
EcoFlow RIVER 3 Transportabel strømstation Ekstern Sort Grå
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ecoflow River 3
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EcoFlow River 3 245Wh
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
SmartaSaker DK favicon
SmartaSaker DK
Power Station EcoFlow River 3
2.195 kr
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
EcoFlow River 3 bærbar strømstation, 245 Wh
2.275 kr
Total: 2.275 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ecoflow River 3
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
EcoFlow RIVER 3 Portable
2.629 kr
+ fri fragt
Total: 2.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: EcoFlow
Kategori: Strømforsyninger og opladere