Ecco Urban Snowboarder 722352

Ecco Urban Snowboarder er designet til børns aktive hverdag med komfort og stil. Støvlerne har praktiske velcro-stropper, der gør det nemt at justere pasformen. TEX-membranen sikrer vandafvisning, så de små fødder holdes tørre under leg i vintervejret.

Ecco Urban Snowboarder 722352 koster lige nu 600 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (01. marts 2026) og 600 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Footstore.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Footstore favicon
Footstore
Ecco Urban 722352-51052
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
ECCO Urban Snowboarder Mid-cut 31
720 kr
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Ecco Vinterstøvler Urban Snowboarder Tex
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ECCO
Kategori: Sko