Ecco Urban Mini 764801

Ecco Urban Mini er en vinterstøvle designet til de mindste, der kombinerer komfort og funktionalitet. Støvlen har en vandtæt GORE-TEX-membran, der holder små fødder tørre i vådt vejr. Med to velcroremme er det nemt for børn at tage støvlen af og på selv. Dette gør den ideel til leg i koldt og udfordrende vintervejr.

Ecco Urban Mini 764801 koster lige nu 488 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 487 kr (18. marts 2026) og 488 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 488 kr hos Footstore.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Footstore favicon
Footstore
Ecco Urban 764801-50769
488 kr
+ fri fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
ECCO Urban mini high-cut støvle 29
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Ecco Støvler Urban Mini Tex
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ECCO
Kategori: Musikinstrumenter tilbehør