Ecco Terracruise II

Ecco Terracruise II er en let og behagelig outdoor sommersko til herrer. Skoen er udstyret med en GORE-TEX membran, der gør den vandtæt og velegnet til både hverdagsbrug og udendørs aktiviteter. Det åndbare materiale sikrer komfort på varme dage, og skoen er ideel til vandreture og andre aktive oplevelser i naturen.

Ecco Terracruise II koster lige nu 719 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 54 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (31. maj 2026) og 719 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
ECCO Terracruise II Gore-Tex 43
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
ECCO Terracruise II Herre / Mænd GTX, marine/night sky-43 Hverdagssko
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Ecco Terracruise Ii Goretex Vandresko Herre 43
1.200 kr
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Footstore favicon
Footstore
Ecco terracruise II 843064-51241
1.260 kr
+ fri fragt
Total: 1.260 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ECCO
Kategori: Sko