Eaton PKN6-13/1N/C/003-A-MW

Eaton kombiafbryder sikrer effektiv overstrømsbeskyttelse til dine elinstallationer. Den er ideel til boliger med krav om hurtig fejlstrømsafbrydelse. Med et intuitivt rød-grønt display kan du nemt holde øje med kontaktstillingerne. Installationen er fleksibel med mulighed for direkte CU-kabeltilslutning.

Eaton PKN6-13/1N/C/003-A-MW koster lige nu 343 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 315 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 315 kr (26. marts 2026) og 343 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 343 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eaton Kombiafbryder 13A 1P+N C 30mA 2M 6KA )
343 kr
+ 39 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder 13A 1P+N C 30mA 2M 6KA )
343 kr
+ 39 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Eaton Kombiafbryder 13A 1P+N 30ma 6ka c-k pkn6-13/1n/c/003
349 kr
+ 78 kr fragt
Total: 427 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 13A 30Ma C 1P+N 2M
382 kr
+ 64 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Eaton Kombiafbryder 13A 1P+N C 30mA 2M 6KA PKN6-13/1N/C/003-A-MW
420 kr
+ 79 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
KOMBIAFBR. 13A 30MA C 1P+N 2M
561 kr
+ 49 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: God Pris