Eaton Kombiafbryder 32A

Eaton kombiafbryder på 32A er en pålidelig løsning til beskyttelse af dine elinstallationer. Med en udløserstrøm på 30mA og C-karakteristik tilbyder denne enhed avanceret sikkerhed mod elektriske fejl. Den 4-polede enhed passer nemt ind i dit system og sikrer optimal drift.

Eaton Kombiafbryder 32A koster lige nu 565 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 518 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 518 kr (25. marts 2026) og 565 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 565 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Kombirelæ Mrb4-32/3N/C/003-A
565 kr
+ 78 kr fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Eaton Kombiafbryder 32A 30MA C 4P 4M
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 32A 30Ma C 4P 4M
615 kr
+ 64 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Eaton Kombiafbryder 32A 3P+N C 30mA 4M 4,5KA mRB4-32/3N/C/003-A
745 kr
+ 79 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: Specielle elektriske kontakter