Eaton Kombiafbryder 16A 3P+N C 30mA 4M

Eaton kombiafbryderen kombinerer fejlsikringsbeskyttelse med automatsikring i én enhed. Den er velegnet til boliginstallationer eller tavler under 6KA, og sikrer pålidelig strømstyring ved udendørs temperaturer ned til -25°C. Det kompakte design gør installationen nem med direkte CU-kabeltilslutning.

Eaton Kombiafbryder 16A 3P+N C 30mA 4M koster lige nu 655 kr. En stigning på 9,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 601 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 601 kr (06. april 2026) og 655 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 655 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Eaton Kombiafbryder 16A 3P+N 30ma 6ka c-kar mrb6-16/3n/c/003
655 kr
+ 78 kr fragt
Total: 733 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 16A 30Ma C 3P+N 4M
664 kr
+ 72 kr fragt
Total: 736 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Eaton Kombiafbryder 16A 3P+N C 30mA 4M 6KA )
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder 16A 3P+N C 30mA 4M 6KA )
673 kr
+ 39 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Eaton Kombiafbryder 16A 3P+N C 30mA 4M 6KA mRB6-16/3N/C/003-A
834 kr
+ 79 kr fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kombiafbryder 16A 3P+N C 30mA 4M 6KA
893 kr
+ 49 kr fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: Specielle elektriske kontakter