Easy Mini W75 LED Black

Easy Mini W75 LED er et stilrent og funktionelt mini-vægspot, der passer perfekt til ethvert moderne hjem. Den justerbare lampe giver optimal belysning til forskellige rum og behov. Med sin elegante sorte finish og en varm lysfarve på 2700K skaber den en behagelig atmosfære.

Easy Mini W75 LED Black koster lige nu 664 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 617 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 617 kr (30. marts 2026) og 696 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 664 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Easy W75 Mini Build On LED, sort
664 kr
+ fri fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Mini påbygningsspot, sort
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Mini påbygningsspot, sort
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy mini W75 loft/væglampe, 7W, 477lm, RA90+, dæmpbar, sort
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Mini W75 LED 2700K Black
1.025 kr
+ fri fragt
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Stole