Easy Mini W75

Easy Mini W75 er et stilrent og funktionelt LED vægspot fra den minimalistiske EASY-serie. Perfekt til justerbar belysning i ethvert rum som stue, køkken eller kontor.

Easy Mini W75 koster lige nu 609 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (18. juni 2026) og 748 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Mini påbygningsspot, hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Easy W75 Mini Build On LED, hvid
658 kr
+ fri fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Mini påbygningsspot, hvid
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy mini W75 loft/væglampe, 7W, 477lm, RA90+, dæmpbar, hvid
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Mini W75 LED 2700K White
1.025 kr
+ fri fragt
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag