Easy Lens W120

Easy Lens W120 er en del af den stilrene og funktionelle EASY-serie. Dette single LED-spot er ideelt til både væg- og loftmontering, skaber en varm atmosfære med justerbar lysstyrke fra 1800K til 2700K.

Easy Lens W120 koster lige nu 1.037 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (18. juni 2026) og 1.084 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.037 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Easy Lens W120, sort dtw
1.037 kr
+ fri fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, sort
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy Lens W120 væg/loftlampe, 13W, 1356lm, RA90+, dimm to warm, sort
1.475 kr
+ fri fragt
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Lens W120 LED 1800K-2700K DTW Black
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag