Easy Lens W120

Bedste pris
Stabil pris
1.037kr
1.599 krSPAR 35%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Easy Lens W120 fra Antidark er en elegant spotlampe med justerbar lysfarve mellem 1800K og 2700K. Denne stilrene lampe passer perfekt i både private og offentlige rum, og kan monteres i loft eller på væg. Med sin minimalistiske design er Easy Lens W120 både funktionel og dekorativ.

Easy Lens W120 koster lige nu 1.037 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.110 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.037 kr (20. maj 2026) og 1.110 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.037 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Easy Lens W120, hvid dtw
1.037 kr
+ fri fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy Lens W120 væg/loftlampe, 13W, 1356lm, RA90+, dimm to warm, hvid
1.475 kr
+ fri fragt
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Lens W120 LED 1800K-2700K DTW White
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag