Easee UP ladeboks

Easee UP ladeboks tilbyder en kraftfuld opladningsløsning til elbiler med en effekt på op til 22 kW. Den understøtter alle elbiler og elnet og er udstyret med WiFi og 4G for nem kontrol og overvågning. Med smarte sikkerhedsfunktioner er den ideel til hjemmet.

Easee UP ladeboks koster lige nu 4.193 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.974 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.974 kr (17. april 2026) og 4.255 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.193 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Easee Charge Up ladestander 22 kW, 4G, WiFi, sort
4.193 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.232 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Easee UP ladeboks 1,4-22kW med kWh måler, 4G og WiFi, Sort
4.194 kr
+ fri fragt
Total: 4.194 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Easee Charge Up 1,4-22 kW med 4G & WiFi Sort
4.449 kr
Total: 4.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Easee Charge Up ladeboks til elbil 22kW WiFi/4G Sort
4.589 kr
Total: 4.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
EASEE charge UP 22 KW ladeboks
4.791 kr
+ fri fragt
Total: 4.791 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Easee Charge Up 22 Kw Ladeboks
4.864 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.903 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Easee Charge Up ladeboks til elbil 22kW WiFi/4G Sort
5.469 kr
+ fri fragt
Total: 5.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Easee
Kategori: Opladere til bilbatterier