Dyson V8 Cyclone

Dyson V8 Cyclone er en 2-i-1 stangstøvsuger, der kombinerer poseløs teknologi med ledningsfri brug. Den sorte støvsuger benytter cyclonisk jordadskillelse og drives af et lithium-ion batteri. Med op til 60 minutters kørselstid egner den sig til effektiv rengøring af hjemmet uden behov for ledning. Støvsugeren er let at håndtere og kan anvendes både som stang- og håndholdt model.

Dyson V8 Cyclone koster lige nu 2.360 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.334 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.334 kr (15. juli 2026) og 2.485 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.360 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V8 Cyclone
2.360 kr
+ fri fragt
Total: 2.360 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V8 Cyclone Støvsuger 150W 0.54liter
2.422 kr
Total: 2.422 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson V8 Cyclone sladdlös dammsugare
3.080 kr
Total: 3.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V8 Cyclone Sort
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson V8 CYCLONE trådløs støvsuger
3.376 kr
Total: 3.376 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere