Dyson V16 Piston Animal

Dyson V16 Piston Animal er en ledningsfri pind- og håndholdt støvsuger (2-i-1) uden pose. Den har en kraftfuld Hyperdymium-motor og en maksimal sugekraft på 315 W. Støvsugeren er udstyret med HEPA-filtreringssystem med fem niveauer og en poseløs støvbeholder på 1,3 liter. LCD-displayet viser støvniveau, og designet er i mat sort og kobber.

Dyson V16 Piston Animal koster lige nu 5.468 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.379 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.379 kr (22. juli 2026) og 5.732 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.468 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber
5.468 kr
Total: 5.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V16 Piston Animal
5.544 kr
+ fri fragt
Total: 5.544 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dyson Vacuum Cleaner V16 Piston Animal Black/Copper
5.623 kr
+ fri fragt
Total: 5.623 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Trådløs Dyson V16 Piston Animal ledningsfri støvsuger
6.340 kr
Total: 6.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber
6.419 kr
+ fri fragt
Total: 6.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Rengøringsmidler