Dyson V15s Detect Submarine

4.3 (4 anmeldelser)
Dyson V15s Detect Submarine
Bedste pris
Stabil pris
4.925kr
6.789 krSPAR 27%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dyson V15s Detect Submarine er en kraftfuld ledningsfri støvsuger, der effektivt rengør både tørre og våde overflader. Med sin avancerede teknologi kan den afsløre og opsamle usynligt støv, mens det specielle vådrullemundstykke klarer genstridige pletter på hårde gulve. Ideel til dem, der ønsker dybdegående rengøring uden besvær.

Dyson V15s Detect Submarine koster lige nu 4.925 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.925 kr (16. april 2026) og 4.925 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.925 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V15s Detect Submarine Støvsuger
4.925 kr
Total: 4.925 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson V15s Detect Submarine Ledningsfri støvsuger
5.385 kr
Total: 5.385 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V15s Detect Submarine
5.430 kr
+ fri fragt
Total: 5.430 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dyson V15s Detect Dry and Wet Submarine
5.430 kr
+ fri fragt
Total: 5.430 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dyson V15s Detect Submarine Cordless Vacuum
6.730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V15s Detect Submarine Nickel Gelb
6.789 kr
+ fri fragt
Total: 6.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere
dybde: 124,6 cm
farve: Black, Blue / Gray, Yellow
funktioner: Konverterbar, Ledningsfri, Poseløs, Til kæledyr, Våd/tør
kapacitet: 0,3 l, 0,77 l