Dyson V15 Detect Absolute

4.6 (22 anmeldelser)
Dyson V15 Detect Absolute
Bedste pris
Stabil pris
4.447kr
5.993 krSPAR 26%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dyson V15 Detect Absolute er en ledningsfri støvsuger, der kombinerer kraftfuld rengøring med avanceret teknologi. Dens piezosensor registrerer støvniveauer, mens LCD-skærmen holder dig opdateret under brug. Med op til 60 minutters driftstid og et letvægtsdesign er den ideel til effektiv og fleksibel rengøring i hele hjemmet.

Dyson V15 Detect Absolute koster lige nu 4.447 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.447 kr (15. april 2026) og 4.447 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.447 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel Støvsuger Pind/håndholdt
4.447 kr
Total: 4.447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V15 Detect Absolute Iron Color
4.703 kr
+ fri fragt
Total: 4.703 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Dyson V15 Detect Absolute Støvsuger Gul/nikkel
4.789 kr
Total: 4.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dyson Vacuum Cleaner V15 Detect Absolute
5.198 kr
+ fri fragt
Total: 5.198 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson V15 Detect Absolute Ledningsfri støvsuger
5.590 kr
Total: 5.590 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel Støvsuger Pind/håndholdt
5.849 kr
+ fri fragt
Total: 5.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel Støvsuger Pind/håndholdt
5.993 kr
Total: 5.993 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere
dybde: 24,9 cm
farve: Blue, Silver, Yellow, Yellow / Iron
funktioner: HEPA-filter, Konverterbar, Ledningsfri, Poseløs, Til kæledyr
kapacitet: 0,76 l, 1 l