Dyson V12s Detect Slim Submarine

4.7 (4 anmeldelser)
Dyson V12s Detect Slim Submarine
Bedste pris
Stabil pris
3.729kr
5.390 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dyson V12s Detect Slim Submarine er en ledningsfri pind/håndholdt støvsuger uden pose. Den er designet til fleksibel rengøring og leveres med ét batteri, hvilket gør den velegnet til hurtig og nem støvsugning i hjemmet. Støvsugeren kan bruges både som håndholdt og som stangstøvsuger, hvilket giver alsidighed i daglig rengøring.

Dyson V12s Detect Slim Submarine koster lige nu 3.729 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.952 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.729 kr (08. juli 2026) og 3.952 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.729 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V12s Detect Slim Submarine Støvsuger 140W 0.35liter
3.729 kr
Total: 3.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V12s Detect Slim Submarine
3.858 kr
+ fri fragt
Total: 3.858 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dyson Vacuum Cleaner V12s Detect Slim Submarine
4.171 kr
+ fri fragt
Total: 4.171 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V12s Detect Slim Submarine Støvsuger 140W 0.35liter
4.929 kr
+ fri fragt
Total: 4.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson V12 Detect Slim Submarine
5.390 kr
Total: 5.390 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere