Dyson V12 Detect Slim Absolute

4.5 (17 anmeldelser)

Dyson V12 Detect Slim Absolute er en trådløs støvsuger, der kombinerer elegant design med kraftfuld ydeevne. Med sine 150W og avanceret cyklonteknologi får du op til 60 minutters driftstid og effektiv rengøring uden pose. Det praktiske LCD-display viser rengøringsstatus i realtid.

Dyson V12 Detect Slim Absolute koster lige nu 3.709 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.682 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.682 kr (25. april 2026) og 4.026 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.709 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V12 Detect Slim Absolute Guld/Jern Støvsuger Pind/håndholdt 150W 0.35liter
3.709 kr
Total: 3.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson V12 Detect Slim Absolute Guld/Jern Støvsuger Pind/håndholdt 150W 0.35 liter
4.185 kr
Total: 4.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V12 Detect Slim Absolute
4.424 kr
+ fri fragt
Total: 4.424 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V12 Detect Slim Absolute Guld/Jern Støvsuger Pind/håndholdt 150W 0.35liter
4.839 kr
+ fri fragt
Total: 4.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson V12 Detect Slim Absolute trådløs støvsuger
4.990 kr
Total: 4.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dyson V12 Detect Slim Absolute
5.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.120 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere