Dyson V11 Fluffy

Dyson V11 Fluffy er en ledningsfri støvsuger, der kan bruges både som pind- og håndholdt model. Den er uden pose og fungerer som en 2-i-1 støvsuger, hvilket gør den velegnet til rengøring af både gulve og møbler. Oplader medfølger, så du nemt kan holde støvsugeren klar til brug.

Dyson V11 Fluffy koster lige nu 3.462 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.424 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.424 kr (09. maj 2026) og 3.462 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.462 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V11 Fluffy Nickel Red Støvsuger Pind/håndholdt 185AW 0.77liter
3.462 kr
Total: 3.462 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V11 Fluffy
3.488 kr
+ fri fragt
Total: 3.488 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson V11 Fluffy Støvsuger Pind/håndholdt 185W 0.76liter
3.732 kr
Total: 3.732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V11 Fluffy Stvsuger Pindhndholdt 185W 076liter
4.555 kr
+ fri fragt
Total: 4.555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere