Dyson V11 Advanced

Dyson V11 Advanced støvsuger gør rengøringen enkel med sin ledningsfri funktion og kraftfulde sugeevne. Med op til 60 minutters driftstid og en 0,77L beholder er den ideel til både små og store rengøringsopgaver. Det intelligente design gør den nem at bruge på alle overflader.

Dyson V11 Advanced koster lige nu 3.399 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.246 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.246 kr (13. maj 2026) og 3.399 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.399 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson V11 Advanced Støvsuger 200W 0.77liter
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dyson Vacuum Cleaner V11 Advanced
3.399 kr
+ fri fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson V11 Advanced Støvsuger Pind/håndholdt 200W 0.77liter
3.760 kr
Total: 3.760 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Stangstøvsuger V11 Advanced
3.813 kr
+ fri fragt
Total: 3.813 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson V11 Advanced Støvsuger 200W 0.77liter
3.829 kr
+ fri fragt
Total: 3.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson V11 Advanced ledningsfri støvsuger
4.490 kr
Total: 4.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.7%

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere