Dyson Supersonic HD16

4.6 (4 anmeldelser)

Dyson Supersonic HD16 hårtørrer giver effektiv og skånsom tørring med 1600W kraft. Designet med en elegant finish i Strawberry Bronze/Blush Pink, tilpasser denne hårtørrer sig automatisk for at forbedre din naturlige glans. Ideel for dig der ønsker hurtig styling uden at beskadige håret.

Dyson Supersonic HD16 koster lige nu 3.690 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.076 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.076 kr (17. april 2026) og 3.690 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.690 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson Supersonic Nural HD16 Strawberry Bronze/Blush Pink Hårtørrer
3.690 kr
Total: 3.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Hårtørrer Supersonic HD16 Strawberry Bronze 1600 W
3.872 kr
+ fri fragt
Total: 3.872 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dyson Supersonic Hairdryer Hd16
4.420 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson Supersonic Nural HD16 Strawberry Bronze/Blush Pink Hårtørrer
4.539 kr
+ fri fragt
Total: 4.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson Supersonic Hårtørrer HD16 Keramisk Nural Jordbær / Bronze
4.607 kr
Total: 4.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Hårtørrere
farve: Black, Blue, Gold, Orange, Pink, Teal
funktioner: Keramisk, Med diffuser