Dyson Supersonic HD16

4.6 (4 anmeldelser)
Dyson Supersonic HD16
Bedste pris
Stabil pris
3.188kr
4.779 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dyson Supersonic HD16 er en elegant hårtørrer, der kombinerer avanceret teknologi med et unikt Ceramic Patina og Topaz design. Med en kraftfuld 1600 W motor sikrer den hurtig og effektiv tørring, samtidig med at den beskytter hårets naturlige glans. Ideel til daglig brug, tilbyder denne hårtørrer en stilfuld og professionel stylingoplevelse derhjemme.

Dyson Supersonic HD16 koster lige nu 3.188 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.188 kr (16. april 2026) og 3.188 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.188 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson Supersonic Nural HD16 Ceramic Patina/Topaz Hårtørrer
3.188 kr
Total: 3.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson Supersonic Nural HD16 Ceramic Patina/Topaz Hårtørrer
3.666 kr
Total: 3.666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dyson Supersonic Nural™ Hairdryer Ceramic Patina/Topaz
3.789 kr
Total: 3.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Hårtørrer Supersonic HD16 Ceramic Patina 1600 W
3.834 kr
+ fri fragt
Total: 3.834 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dyson Supersonic Hairdryer Hd16 Ceramic Patina / Topaz
4.250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson Supersonic HD16 Patina/Topaz/ 515276-01
4.779 kr
+ fri fragt
Total: 4.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Hårtørrere
farve: Blue, Gold, Orange, Pink, Teal
funktioner: Keramisk, Med diffuser