Dyson Cyclone V10 Absolute

4.5 (19 anmeldelser)

Dyson Cyclone V10 Absolute er en alsidig og ledningsfri støvsuger, der kombinerer kraftfuld sugeevne med fleksibilitet. Med op til 60 minutters driftstid og en letvægtig konstruktion på 3 kg er den ideel til både dybdegående rengøring og hurtige opgaver. Den poseløse design og 2-i-1 funktionalitet gør det nemt at skifte mellem stang- og håndholdt anvendelse.

Dyson Cyclone V10 Absolute koster lige nu 3.026 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.969 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.969 kr (16. april 2026) og 3.099 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.026 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dyson Cyclone V10 Absolute Støvsuger Pind/håndholdt 150AW 0.77liter
3.026 kr
Total: 3.026 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyson Håndstøvsuger Cyclone V10 Absolute
3.098 kr
+ fri fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyson Cyclone V10 Absolute Støvsuger Pind/håndholdt 150AW 0.77liter
3.479 kr
Total: 3.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dyson Vacuum Cleaner V10 ABSOLUTE
3.574 kr
+ fri fragt
Total: 3.574 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dyson Cyclone V10 Absolute Støvsuger Pind/håndholdt 150AW 0.77liter
3.719 kr
+ fri fragt
Total: 3.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dyson Cyclone V10 Absolute trådløs støvsuger
4.104 kr
Total: 4.104 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Vand- og støvsugere
dybde: 24,9 cm
farve: Black, Brown, Gray, Iron / Nickel, Purple, Red, Silver
kapacitet: 0,5 l, 0,54 l, 0,7 l, 0,77 l
ledningslængde: 1,8 m