Dyrup Væg Strukturmaling Glans 10

Bedste pris
Stabil pris
669kr
819 krSPAR 18%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Dyrup Væg Strukturmaling Glans 10 er ideel til indendørs vægge af puds, beton og tapet. Den giver en dekorativ sandstruktur, er slidstærk og nem at påføre. Tåler hyppig rengøring og leverer en flot, vandskuret effekt.

Dyrup Væg Strukturmaling Glans 10 koster lige nu 669 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 669 kr (08. april 2026) og 669 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Væg Strukturmaling 9lt
669 kr
+ 49 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Dyrup Væg Strukturmaling gl. 10 Hvid 9 L
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
DYRUP Vægmaling Strukturmaling Glans 10 9 Liter
819 kr
+ 79 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyrup
Kategori: Maling