Dyrup Væg Køkken & Bad Glans 25 Hvid 4,5 L

Dyrup Væg Køkken & Bad glans 25 er perfekt til vægge i køkken og badeværelse. Denne halvmatte vægmaling er nem at påføre og stænker minimalt. Den er slidstærk og tåler hyppig rengøring og er ideel til rum med vandpåvirkning, dog ikke i direkte vådzoner.

Dyrup Væg Køkken & Bad Glans 25 Hvid 4,5 L koster lige nu 599 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 569 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 569 kr (08. april 2026) og 599 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos BNFarver.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Dyrup Væg Køkken & Bad Gl. 25 Hvid 4,5 L
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
DYRUP Vægmaling Køkken & Bad Glans 25 Halvmat 4,5 liter Hvid
618 kr
+ 79 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Væg 25 Køkken & Bad Hvid 4,50lt
629 kr
+ 49 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyrup
Kategori: Maling