Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 5 Hvid 9L

Bedste pris
Stabil pris
699kr
949 krSPAR 26%
hos Mal og Spar
På lagerLaveste

Dyrup Væg Ekstra Dækkende er en alsidig vægmaling, ideel til indendørs brug. Den er let at påføre og stænker minimalt, perfekt til puds, beton og glasvæv. Malingen er alkalibestandig og yder en fremragende dækkeevne, hvilket gør den velegnet til hård PVC, zink og galvaniseret jern.

Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 5 Hvid 9L koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (08. april 2026) og 699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Mal og Spar.

Sammenlign priser

Bedste pris
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
DYRUP Vægmaling Ekstra Dækkende glans 05 Helmat 9 liter Hvid
699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Væg 05 Ekstra Dækkende Hvid 9,00lt
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Dyrup Væg Ekstra Dækkende Gl. 5 Hvid 9 L
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyrup
Kategori: Maling