Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 10 Hvid 9L

Bedste pris
Stabil pris
759kr
999 krSPAR 24%
hos Mal og Spar
På lagerLaveste

Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 10 er en slidstærk og robust vægmaling, ideel til indendørs brug. Den dækker effektivt på beton, puds, glasvæv og glasfilt og stænker minimalt ved påføring. Perfekt til rum, hvor der kræves større holdbarhed og vaskbarhed, som korridorer og køkkener.

Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 10 Hvid 9L koster lige nu 759 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 759 kr (08. april 2026) og 759 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 759 kr hos Mal og Spar.

Sammenlign priser

Bedste pris
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
DYRUP Vægmaling Ekstra Dækkende Glans 10 Mat 9 liter Hvid
759 kr
+ 79 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Væg 10 Ekstra Dækkende Hvid 9,00lt
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Dyrup Væg Ekstra Dækkende Gl. 10 Hvid 9 L
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyrup
Kategori: Maling