Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 10 hvid 4,5 L

Bedste pris
Stabil pris
519kr
649 krSPAR 20%
hos Mal og Spar
På lagerLaveste

Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 10 er ideel til indendørs vægge af beton, puds, glasvæv og glasfilt. Den sikrer en robust overflade, der tåler slid og er perfekt til rum som korridorer. Egnet til hård PVC, zink og galvaniseret jern, tilbyder denne maling en fremragende dækkeevne og holdbarhed.

Dyrup Væg Ekstra Dækkende Glans 10 hvid 4,5 L koster lige nu 519 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (08. april 2026) og 519 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Mal og Spar.

Sammenlign priser

Bedste pris
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
DYRUP Vægmaling Ekstra Dækkende Glans 10 Mat 4,5 liter Hvid
519 kr
+ 79 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Væg 10 Ekstra Dækkende Hvid 4,50lt
629 kr
+ 49 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Dyrup Væg Ekstra Dækkende Gl. 10 Hvid 4,5 L
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dyrup
Kategori: Maling