Dymo Rhino 5200

4.5 (156 anmeldelser)

Dymo Rhino 5200 er den ideelle labelprinter til professionelle inden for el-installation og vedligeholdelse. Den robuste, bærbare maskine tilbyder termisk print med en opløsning på 180 x 180 dpi og understøtter flere papirbredder. Perfekt til både kontorbrug og industrielle miljøer.

Dymo Rhino 5200 koster lige nu 1.494 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.432 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.432 kr (09. juni 2026) og 1.673 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.494 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DYMO Rhino™ 5200 industri etiketmaskine
1.494 kr
+ fri fragt
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
DYMO Rhino 5200 Termisk overførsel
1.633 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.682 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DYMO RhinoPRO 5200, sort/hvid labelmaskine, LCD-display, håndholdt, s
2.031 kr
Total: 2.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dymo Rhino 5200
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LabelManager Rhino 5200 pro label machine
2.135 kr
+ fri fragt
Total: 2.135 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dymo Rhino 5200
2.149 kr
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Dymo Rhino 5200 Labelprinter
2.183 kr
+ fri fragt
Total: 2.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Labelmaskine DYMO Rhino 5200
2.288 kr
+ fri fragt
Total: 2.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dymo Rhino Pro 5200 Black/yellow Marking Machine Lcd Display
3.546 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.585 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Labelmaskiner